Barbora
24/11/2022
AKTUALIZACJA:
22/5/2023
Barbora
24/11/2022
AKTUALIZACJA:
22/5/2023

Świąteczne paczki prezentowe dla firm w Warszawie

Wielkimi krokami zbliżają się tak wyczekiwane Święta Bożego Narodzenia. To czas dziękowania i obdarowywania się podarkami. To także okres, w którym upominek warto wręczyć również pracownikom, klientom, kontrahentom i innym partnerom biznesowym. W podzięce za zaangażowanie w działalność Twojej firmy. Dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta biznesowego i zaproponować prezentowe paczki świąteczne, które znajdziesz pod tym linkiem. Dostępne są już od 48,99 zł! Dostawa, która odbywa się jedynie na terenie Warszawy i w jej okolicach, jest bezpłatna tak samo, jak opakowania prezentowe. Zamówienia składać można przez wygodny formularz na stronie.

 

Paczki to benefit, który się opłaca

Świąteczne paczki dla pracowników i kontrahentów to najlepszy pomysł na udany upominek. Dzięki niemu docenisz swoich podwładnych oraz partnerów, a także zadbasz o dobrą atmosferę w miejscu pracy. W końcu nawet drobny prezent dla pracowników na Święta Bożego Narodzenia i mikołajki to gest sympatii, uznania i droga do udanych relacji biznesowych. Coraz więcej firm w ramach benefitów oferuje paczki prezentowe i świąteczne zestawy jako dodatkowy atut kultury przedsiębiorstwa.

Dlaczego? Nie zawsze przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na odpowiednie premie. Jednak pozostawienie pracowników z niczym działać będzie demotywująco na ich zaangażowanie w pracę. W końcu każdy z nas potrzebuje być docenianym! Benefity oferowane pracownikom mają wiele zalet, a są to m.in.:

- zmniejszenie rotacji pracowników,

- podnoszenie poziomu motywacji,

- budowanie pozytywnej kultury organizacji,

- tworzenie pozytywnego wizerunku firmy poza organizacją.

 

Nic wiec dziwnego, że firmy XXI stawiają na employer branding wspierany przez benefity pracownicze. Ciężko znaleźć jakiekolwiek ogłoszenie o pracę, które nie wymieniałoby żadnego z nich! Paczki wręczane pracownikom z okazji Świąt Bożego Narodzenia to już standard, który  na polskim rynku zadomowił się na dobre.

 

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom pracowników

Najważniejsze, by zestaw prezentowy zawierał jakościowe produkty. Nie zawsze można wpasować się w gusta wszystkich, dlatego w świątecznych paczkach prezentowych od Barbora.pl znajdziesz uniwersalne artykuły, takie jak kawa, słodycze czy chociażby smaczne przetwory. Wszystko w duchu świąt!

 

Tworząc nasze zestawy świąteczne, komponowaliśmy takie paczki prezentowe, jakie sami chcielibyśmy otrzymać. A jest ich aż 8 – od zestawu słodkości przygotowanego z myślą o dzieciach, po paczki dla miłośników win, a także ekskluzywne zestawy z niebanalnym trunkiem. To zestawienia różnorodnych marek, równie różnorodne smaki, a także produkty, przydatne na co dzień, zamknięte w ozdobnym pudełku. Wszystkie z nich opisane są na paczkiswiateczne.barbora.pl. Serdecznie zapraszamy!

Barbora

ZOBACZ TAKŻE

DLA CIEBIE

Darmowe kolorowanki do pobrania dla Twojego maluszkaDarmowe ebooki z przpepisami na różne okazje. Pobeirz teraz!