Ciekawostki
7/8/2023
AKTUALIZACJA:
8/8/2023
Ciekawostki
7/8/2023
AKTUALIZACJA:
8/8/2023

Niezbędnik ucznia – co warto zapakować do szkolnego tornistra?

Szkoła tuż, tuż, a sierpień to odpowiedni czas, aby rozpocząć kompletację szkolnej wyprawki. Z roku na rok lista wymagań może się wydłużać. Nie wiesz co powinno znaleźć się w szkolnym niezbędniku? Sprawdź!

1.      Plecak! Na pewno nie zdziwi Was, że niezbędnym elementem ucznia jest tornister, który umożliwia wygodne przechowywanie potrzebnych rzeczy do szkoły. Przy wyborze plecaka zwróć uwagę na rozmiar, wytrzymałość oraz wygodę. Odpowiednia liczba przegródek i kieszeni pozwoli na segregację przedmiotów. Może pozwoli uniknąć bałaganu? 😊

2.      Zeszyty. To nieodłączny element w szkolnej ławce. W ofercie artykułów biurowych można znaleźć szeroki asortyment zeszytów, w linie, kratkę czy kreskę. Co ważne, dzięki zeszytom uczniowie są w stanie prowadzić notatki w kreatywny i czytelny dla siebie sposób.

Skorzystaj z promocji na artykuły szkolne na www.barbora.pl

3.      Artykuły piśmiennicze. Dobrej jakości długopisy i ołówki to klucz do dobrych notatek. Długopisy z czarnym tuszem, a także te kolorowe sprawią, że forma notatek nabierze innego wymiaru. Ołówki przydatne dorysowania czy szkicowania to nieodłączny element przy rozwiązywaniu zadań matematycznych. Dlatego warto zadbać o ich regularne ostrzenie.

4.      Podręczniki. Lista szkolnych książek to stały element szkolnej wyprawki. Wraz ze swoja treścią są niezbędne do zdobywania obowiązkowej wiedzy w szkole. Każdy przedmiot wymaga innych podręczników, dlatego kluczowe jest, aby skompletować pełną listę podręczników przed 1 września.

5.      Artykuły do prac plastycznych. Kolorowe kredki, klej czy nożyczki są niezbędne do wykonywania prac plastycznych. Dzięki rozwijaniu kreatywności możemy nauczyć dziecko prezentować swoje pomysły w formie plastycznej.

Pamiętaj, że ostateczny wybór przedmiotów do szkoły pozwala na lepszą organizację pracy własnej w szkole, zdobywaniu wiedzy i skutecznym robieniu notatek. Dobrze zorganizowana wyprawka szkolna pozwala na lepsze osiąganie wyników w nauce!

ZOBACZ TAKŻE

DLA CIEBIE

Darmowe kolorowanki do pobrania dla Twojego maluszkaDarmowe ebooki z przpepisami na różne okazje. Pobeirz teraz!