1/6/2023
AKTUALIZACJA:
22/6/2023
1/6/2023
AKTUALIZACJA:
22/6/2023

Jak oszczędzać na zakupach? #BARBOLOVE Zakupy oszczędnościowe

Obecna sytuacja gospodarcza zmusza nas do zmiany naszych codziennych nawyków zakupowych. Porównujemy ceny, sprawdzamy promocje i szukamy zniżek. Staramy się obniżyć koszty, aby móc w portfelu zostawić więcej. Jak oprócz kwestii budżetowych możemy oszczędzać na zakupach spożywczych? Dowiecie się tego z naszego artykułu!

W czerwcu na www.barbora.pl startujemy z kampanią #BARBOLOVE Zakupy oszczędnościowe, która ma na celu zachęcić Polki i Polaków do oszczędzania na codziennych zakupach spożywczych. Chcemy przedstawić korzyści z robienia zakupów online w Barborze. U nas Klienci oszczędzają nawet cztery razy więcej. 😉

#BARBOLOVE Zakupy oszczędnościowe


Zakupy internetowe to nie tylko ogromna oszczędność czasu, ale także pieniędzy. Szeroki asortyment produktów umożliwia tworzenie listy zakupów w jednym miejscu, a darmowa dostawa nawet siedem dni w tygodniu pozwala wykorzystać wolny czas na spotkania z przyjaciółmi czy rodziną.

Jakie są zatem korzyści oszczędzania w Barborze?  

Wyjątkowe oferty cenowe 

Co tydzień otrzymujesz do 500 produktów w promocji nawet do 50%. W naszej ofercie znajdziesz świeże warzywa i owoce, pieczywo oraz artykuły spożywcze i chemię domową! 

Kupony na pierwsze i kolejne zamówienia 

Otrzymujesz od nas kupon 40 zł na pierwsze zamówienie, a wyrażając zgodę na komunikaty marketingowe z naszej strony, jesteś na bieżąco z kolejnymi zniżkami. 😊  

 

Kupon 40DOKOSZYKA

Darmowa dostawa 

Darmowa dostawa nawet tego samego dnia, 7 dni w tygodniu, wprost pod Twoje drzwi. Wybierz dogodną dla siebie porę, a my dostarczymy Twoje zamówienie na czas!

Nie tracisz czasu na stanie w kolejkach 

Nie dźwigaj i nie stój w kolejkach – miej więcej czasu dla siebie i rodziny! 

W marcu przeprowadziliśmy ankietę, według której 98% badanych jest zadowolonych z zakupów w Barborze i chętnie poleci zakupy u nas swoim znajomym i rodzinie. Dziękujemy!

Barbora

ZOBACZ TAKŻE

Jeszcze nic nie ma. Wróć wkrótce!

DLA CIEBIE

Darmowe kolorowanki do pobrania dla Twojego maluszkaDarmowe ebooki z przpepisami na różne okazje. Pobeirz teraz!