Barbora
24/1/2023
AKTUALIZACJA:
22/5/2023
Barbora
24/1/2023
AKTUALIZACJA:
22/5/2023

Barbora świętuje... drugie urodziny!

Barbora Polska obchodzi dziś swoje 2 urodziny. Właśnie tego dnia, czyli 25.01.2021 roku wystartowaliśmy z dostarczaniem produktów codziennego użytku w Warszawie. Dokładnie rok później otworzyliśmy również magazyn w Krakowie. Mamy więc iście wyjątkową okazję do świętowania!

W czasie dwóch lat zmieniło się naprawdę dużo. Z nieznanej nikomu na polskim rynku marki staliśmy się e-sklepem, który wielu z Was wybiera jako numer 1 swoich codziennych zakupów.

"Ostatnie dwa lata były bardzo dynamiczne. Mimo to udało nam się zdobyć znaczący udział w rynku i stać się znaną marką. To, co osobiście mnie cieszy, to obserwowanie, jak ludzie wspólnie rozwijają tę firmę. Jako Barbora i profesjonaliści bardzo się rozwinęliśmy i urośliśmy w ciągu ostatnich 2 lat." - Viktoras Juozapaitis. CEO BARBORA Polska Sp. z o.o.

 

Przepis na babeczki z okazji drugich urodzin Barbory w Polsce
Urodzinowe babeczki Barbory. Przepis znajdzie tutaj.

Jakie nowości zaoferowaliśmy Wam w ciągu ostatniego roku?

Rok 2022 to start naszego bloga. Z pewnością wiecie, że znajdziecie tu mnóstwo ciekawostek oraz porad dotyczących kuchni i codziennego życia. Czy wiecie jednak, że to właśnie tutaj, w jednym miejscu, zbieramy wszelkie darmowe materiały, którymi dzielimy się z Wami z okazji różnych wydarzeń? W zakładce „Do pobrania” (wystarczy kliknąć tutaj) znajdziecie nasze bezpłatne e-booki z przepisami i gotowymi listami zakupów, a także gotowe do wydruku kolorowanki dla najmłodszych. Każda z nich z wartością edukacyjną!

W 2021 roku jako firma wkroczyliśmy do dwóch kolejnych miast: Krakowa i Wrocławia, by ułatwiać życie i zakupy tym, którzy cenią oszczędność czasu i pieniędzy. A przede wszystkim wygodę!

Poszerzyliśmy także kategorie o niezliczone ilości nowych produktów mamy ich obecnie ponad 11000! Tyle nowości nie było nigdy dotąd. Możecie przekonać się sami, przeglądając zakładki na naszej stronie internetowej.

W ubiegłym roku przeprowadziliśmy także ankietę, dzięki której dowiedzieliśmy się, co chcielibyście znaleźć w naszym asortymencie. Dodatkowo podzieliliście się z nami Waszymi preferencjami zakupowymi. Nasze działania promocyjne poszerzyliśmy o cykl „Zielony tydzień” z owocami i warzywami w promocyjnych cenach, a dodatkowo rozbudowaliśmy tygodniowe oferty tematyczne.

 

Pyszny tort z okazji drugich urodzin Barbory
Barborowy tort urodzinowy

Rok 2021 w procentach

Ubiegły rok minął nie tylko pod znakiem zmian, ale także wzrostów. W 2022 roku, w stosunku do roku 2021,  rejestracje nowych klientów, wzrosły o o 151% . Zamówień zrealizowaliśmy trzy razy tyle, co w 2021 roku. To ponad 300% więcej! Naszą stronę internetową www.barbora.pl odwiedzacie dwa razy częściej, a ogólna liczba wizyt urosła o 35% w porównaniu z 2021 rokiem. Także o 1/3 wzrosła ilość aktywnych klientów. Dziękujemy!

Także nasz zespół powiększył się o niemal 40 nowych członków #TeamBarbora. Możemy też pochwalić się ponad dwa razy większą flotą, którą dowozimy Wasze zakupy pod same drzwi.

Wspomnienia naszego zespołu

Jak wspominasz swoje początki w Barborze? To pytanie zadaliśmy osobom, które pracują tutaj od samego startu :).

"Jeszcze przed uruchomieniem sklepu razem z dziewczynami wdrażałyśmy się w procesy. Ten czas wspominam bardzo dobrze – pozwoliło nam to na szybkie zintegrowanie się, a późniejsza praca stała się czystą przyjemnością. Wiele rzeczy związanych z obsługą klienta mogłyśmy budować same. Jesteśmy wdzięczne za zaufanie, jakie otrzymałyśmy – firma nauczyła nas nie poddawać się i wierzyć, że każdy kolejny dzień niesie nowe szanse!" - Karolina
"Moim najlepszym wspomnieniem jest to, że tuż po rozpoczęciu pracy byłem szkolony przez pracowników Barbory, którzy przyjechali z Litwy, dzięki temu wiedziałem, że wiedza, która zostaje mi przekazana, jest poparta dużym doświadczeniem." - Marcin
"Pamiętam, jak uczestniczyłem w spotkaniu na Litwie, podczas którego poinformowano nas, że Barbora ma zamiar wejść na polski rynek. Trzy miesiące później dostarczyliśmy tu pierwsze zamówienie! Nauczyliśmy się wiele i to doprowadziło nas do tego miejsca, w jakim jesteśmy teraz." - Edvinas
"Przez ponad 2 lata w tej firmie zdobywam doświadczenie, rozwijam swoje umiejętności interpersonalne, uczę się nowych rzeczy i poznaje świetnych ludzi. Bardzo podoba mi się, że firma działa dynamicznie i na wysokich obrotach, a dzięki temu żaden dzień nie jest nudny!" - Marcelina

 

Jeśli chcesz dołączyć do Karoliny, Marcina i innych, koniecznie zajrzyj na zakładkę "kariera" - może kolejne urodziny będziemy świętować wspólnie? ;)

ZOBACZ TAKŻE

DLA CIEBIE

Darmowe kolorowanki do pobrania dla Twojego maluszkaDarmowe ebooki z przpepisami na różne okazje. Pobeirz teraz!