Barbora
24/1/2023

Barbora świętuje... drugie urodziny!

Barbora Polska obchodzi dziś swoje 2 urodziny. Właśnie tego dnia, czyli 25.01.2021 roku wystartowaliśmy z dostarczaniem produktów codziennego użytku w Warszawie. Dokładnie rok później otworzyliśmy również magazyn w Krakowie. Mamy więc iście wyjątkową okazję do świętowania!

W czasie dwóch lat zmieniło się naprawdę dużo. Z nieznanej nikomu na polskim rynku marki staliśmy się e-sklepem, który wielu z Was wybiera jako numer 1 swoich codziennych zakupów.

"Ostatnie dwa lata były bardzo dynamiczne. Mimo to udało nam się zdobyć znaczący udział w rynku i stać się znaną marką. To, co osobiście mnie cieszy, to obserwowanie, jak ludzie wspólnie rozwijają tę firmę. Jako Barbora i profesjonaliści bardzo się rozwinęliśmy i urośliśmy w ciągu ostatnich 2 lat." - Viktoras Juozapaitis. CEO BARBORA Polska Sp. z o.o.

 

Przepis na babeczki z okazji drugich urodzin Barbory w Polsce
Urodzinowe babeczki Barbory. Przepis znajdzie tutaj.

Jakie nowości zaoferowaliśmy Wam w ciągu ostatniego roku?

Rok 2022 to start naszego bloga. Z pewnością wiecie, że znajdziecie tu mnóstwo ciekawostek oraz porad dotyczących kuchni i codziennego życia. Czy wiecie jednak, że to właśnie tutaj, w jednym miejscu, zbieramy wszelkie darmowe materiały, którymi dzielimy się z Wami z okazji różnych wydarzeń? W zakładce „Do pobrania” (wystarczy kliknąć tutaj) znajdziecie nasze bezpłatne e-booki z przepisami i gotowymi listami zakupów, a także gotowe do wydruku kolorowanki dla najmłodszych. Każda z nich z wartością edukacyjną!

W 2021 roku jako firma wkroczyliśmy do dwóch kolejnych miast: Krakowa i Wrocławia, by ułatwiać życie i zakupy tym, którzy cenią oszczędność czasu i pieniędzy. A przede wszystkim wygodę!

Poszerzyliśmy także kategorie o niezliczone ilości nowych produktów mamy ich obecnie ponad 11000! Tyle nowości nie było nigdy dotąd. Możecie przekonać się sami, przeglądając zakładki na naszej stronie internetowej.

W ubiegłym roku przeprowadziliśmy także ankietę, dzięki której dowiedzieliśmy się, co chcielibyście znaleźć w naszym asortymencie. Dodatkowo podzieliliście się z nami Waszymi preferencjami zakupowymi. Nasze działania promocyjne poszerzyliśmy o cykl „Zielony tydzień” z owocami i warzywami w promocyjnych cenach, a dodatkowo rozbudowaliśmy tygodniowe oferty tematyczne.

 

Pyszny tort z okazji drugich urodzin Barbory
Barborowy tort urodzinowy

Rok 2021 w procentach

Ubiegły rok minął nie tylko pod znakiem zmian, ale także wzrostów. W 2022 roku, w stosunku do roku 2021,  rejestracje nowych klientów, wzrosły o o 151% . Zamówień zrealizowlaiśmy trzy razy tyle, co w 2021 roku. To ponad 300% więcej! Naszą stronę internetową www.barbora.pl odwiedzacie dwa razy częściej, a ogólna liczba wizyt urosła o 35% w porównaniu z 2021 rokiem. Także o 1/3 wzrosła ilość aktywnych klientów. Dziękujemy!

Także nasz zespół powiększył się o niemal 40 nowych członków #TeamBarbora. Możemy też pochwalić się ponad dwa razy większą flotą, którą dowozimy Wasze zakupy pod same drzwi.

Wspomnienia naszego zespołu

Jak wspominasz swoje początki w Barborze? To pytaniezadaliśmy osobom, które pracują tutaj od samego startu :).

"Jeszcze przed uruchomieniem sklepu razem zdziewczynami wdrażałyśmy się w procesy. Ten czas wspominam bardzo dobrze – pozwoliło nam to na szybkie zintegrowanie się, a późniejsza praca stała się czystą przyjemnością. Wiele rzeczy związanych z obsługą klienta mogłyśmy budować same. Jesteśmy wdzięczne za zaufanie, jakie otrzymałyśmy – firma nauczyła nas nie poddawać się i wierzyć, że każdy kolejny dzień niesie nowe szanse!" - Karolina
"Moim najlepszym wspomnieniem jest to, że tuż po rozpoczęciu pracy byłem szkolony przez pracowników Barbory, którzy przyjechaliz Litwy, dzięki temu wiedziałem, że wiedza, która zostaje mi przekazana, jest poparta dużym doświadczeniem." - Marcin
"Pamiętam, jak uczestniczyłem w spotkaniu na Litwie, podczas którego poinformowano nas, że Barbora ma zamiar wejść na polski rynek. Trzy miesiące później dostarczyliśmy tu pierwsze zamówienie! Nauczyliśmy się wiele i to doprowadziło nas do tego miejsca, w jakim jesteśmy teraz." - Edvinas
"Przez ponad 2 lata w tej firmie zdobywam doświadczenie, rozwijam swoje umiejętności interpersonalne, uczę się nowych rzeczy i poznaje świetnych ludzi. Bardzo podoba mi się, że firma działa dynamicznie i na wysokich obrotach, a dzięki temu żaden dzień nie jest nudny!" - Marcelina

 

 Jeśli chcesz dołączyć do Karoliny, Marcina i innych, koniecznie zajrzyj na zakładkę "kariera" - może kolejne urodziny będziemy świętować wspólnie? ;)

ZOBACZ TAKŻE

DLA CIEBIE

Darmowe kolorowanki do pobrania dla Twojego maluszkaDarmowe ebooki z przpepisami na różne okazje. Pobeirz teraz!